Warsztaty pięknego pisania dla dzieci i młodzieży

jEŚLI uprzykrzyły Ci się już uwagi, że „brzydko piszesz” albo że „bazgrzesz”, możesz sytuację odwrócić całkowicie na swoją korzyść - naucz się kaligrafii. A może wręcz przeciwnie, piszesz ładnie i chciałbyś nauczyć się czegoś dodatkowego, pisać jeszcze ładniej i ozdobniej? Te zajęcia są dla każdego, kto chciałby pisać lepiej niż dotąd, bez względu na wiek i poziom wyjściowy. Jedynym wymogiem jest znajomość liter, dlatego warsztaty kierujemy do dzieci od ósmego roku życia i do młodzieży szkolnej. Zajęcia trwają dwie godziny (o połowę krócej niż warsztaty dla dorosłych). Wszystkie potrzebne materiały wykorzystywane na zajęciach są zapewnione.

Rodzic, który chciałby towarzyszyć swojemu dziecku na zajęciach i również kaligrafować, może wziąć udział w warsztatach w specjalnej cenie dla rodziców. Rodzice także otrzymują materiały i uczą się kaligrafii, natomiast indywidualna pomoc jest skierowana przede wszystkim do dzieci. Rodzice mogą także oczekiwać na swoje dzieci w strefie relaksu naszego skryptorium.

Każde spotkanie stanowi zamkniętą całość, dlatego można dołączyć w dowolnym momencie roku szkolnego. Nie trzeba mieć żadnej wcześniejszej styczności z kaligrafią.

Cena regularna: 75,00 zł/spotkanie
Cena dla jednego rodzica towarzyszącego: 50,00 zł
Cena za karnet na 4 spotkania: 240,00 zł

Czas trwania: 2 godziny

Październik 2022

• soboty 1, 8, 15, 29 października 2022 w godz. 10.00-12.00.

Listopad 2022

• soboty 5, 12, 26 listopada 2022 w godz. 10.00-12.00.

Grudzień 2022

• soboty 3, 10 grudnia 2022 w godz. 10.00-12.00.

Prowadząca: Agnieszka Sionek

Można się zapisywać na pojedyncze spotkania.

Miejsce: pracownia przy ul. Trębackiej 3/54, Warszawa.

Zapisy poprzez wtyczkę na stronie Szkoły Kaligrafii lub na stronie https://kaligraf.bookero.pl/