Kurs malowania akwarelą - Joanna Sztyrak

Warsztaty malowania akwarelą dla kaligrafów

AKWARELA to wszechstronna i niezwykle bogata technika plastyczna, z którą będzie można się zapoznać na specjalnie przygotowanych przez nas zajęciach w Warszawie w sobotę 9 grudnia 2017 roku. Już pierwszy kontakt pozwala odkryć niezmierzone bogactwo możliwości malarskich, łączyć zalety różnych technik malarskich, a także wyjść na przeciw rozmaitym gustom. Co więcej, akwarela umożliwia stworzenie niepowtarzalnego nastroju prac, nie tylko tych w pełni malowanych, ale również kaligrafowanych. Akwarelowe tło pozwala nadać kaligrafii unikatowy charakter!

 

Warsztaty pozwolą na poznanie materiałów niezbędnych do malowania akwarelą, zdobycie podstawowej wiedzy o farbach i sposobie ich mieszania i zapoznanie się z podstawowymi technikami. Uczestnicy poznają również fascynujące efekty, jakie można osiągnąć za pomocą wielu trików.
 
Zajęcia adresowane są do osób już kaligrafujących.
 
 

Czas: sobota 9 grudnia 2017 r., pierwsza grupa w godz. 10.00-14.00, druga grupa w godz. 15.00-19.00

Miejsce: Warszawa, Dom Kultury Rakowiec, ul. Wiślicka 8.

Cena: 120,00 zł

Prowadzący: Joanna Sztyrak

 

Zapisy: drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; przy zapisach koniecznie prosimy o podanie imienia i nazwiska, napisanie kilku słów o motywacji do nauki, zostawienie numeru kontaktowego.

 

akwarela sztyrak