Warsztaty kaligrafii dla dzieci od lat 8

MŁODYM warszawiakom dajemy szansę na wypróbowanie sił w kaligrafii w specjalnie dla nich zorganizowanej grupie. Uprzykrzyły ci się uwagi, że „brzydko piszesz”, że „bazgrzesz”? A może przeciwnie, piszesz ładnie, ale chciałbyś/chciałabyś jeszcze ładniej i ozdobniej? Te zajęcia są dla każdego, kto chciałby pisać ładniej niż dotąd, bez względu na poziom wyjściowy. Jedyny wymóg – trzeba znać litery. Kaligrafia dla dzieci jest prowadzona w małych grupach – do sześciorga małych uczestników, dzięki czemu każdy z nich może liczyć na indywidualne wsparcie instruktorki. Zajęcia trwają dwie godziny (o połowę krócej, niż warsztaty dla dorosłych). Wszystkie potrzebne materiały są na miejscu.

Rodzic, który chciałby towarzyszyć swojemu dziecku na zajęciach i również kaligrafować, może wziąć udział w warsztatach w specjalnej cenie dla rodziców (patrz poniżej). Rodzice także otrzymają materiały, natomiast indywidualna pomoc jest skierowana przede wszystkim do dzieci.

Każde spotkanie stanowi całość; można dołączyć w dowolnym momencie roku, również nie mając żadnej wcześniejszej styczności z kaligrafią.

Cena: 70,00 zł/spotkanie

Cena dla rodzica towarzyszącego: 50,00 zł

Prowadzenie: Marta Umińska

Czas trwania: 2 godziny od 15.00 do 17.00

Terminy: 7 października 2017, 4 listopada 2017, 2 grudnia 2017, 20 stycznia 2018 , 10 lutego 2018, 10 marca 2018,
14 kwietnia 2018, 19 maja 2018, 16 czerwca 2018;

 

Miejsce: salka przy ul. Twardej 1, obok kościoła Wszystkich Świętych

Zapisy: mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przy zapisach prosimy o wpisanie w temat wiadomości nazwy miasta, napisanie paru słów o  motywacji dziecka do nauki kaligrafii, zostawienie numeru kontaktowego i ewentualnie przedstawienie własnych potrzeb związanych z nauką kaligrafii.