Comiesięczne tematyczne warsztaty pięknego pisania w Poznaniu


ODTĄD kaligrafii w Poznaniu można uczyć się regularnie, ponieważ nasze warsztaty odbywają się co miesiąc. W ostatnie soboty miesiąca początkujących i zaawansowanych kaligrafów zapraszamy na zajęcia, podczas których będziemy poznawać nie tylko różne kroje pisma, ale także różne narzędzia do wykonywania liter, analizując zależności między pismem a narzędziem. Sześć spotkań w semestrze letnim to nauka uncjały, tekstury, pism renesansowych, copperplate i spenceriana. 

Prowadzenie:
Beata Kurek (Love Letters Studio)
 
Miejsce: pracownia Gruv Art w Poznaniu, ul. B. Prusa 6/3, Poznań

Terminy:

Koszt: 100,00 zł/warsztaty 4-godzinne, materiały wykorzystywane na zajęciach w cenie

Godziny: pierwszy blok 10.00-14:00, drugi blok 15.00-19.00

Materiały wykorzystywane na zajęciach w cenie, szczegółówy temat zajęć lub specjalne potrzeby każdy może indywidualnie ustalić z prowadzącym przy zgłoszeniu.

Zapisy, zapytania: prosimy kierować maile na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W temacie wiadomości proszę wpisać miasto, prosimy także zamieścić: imię i nazwisko, numer kontaktowy, krótką motywację, dlaczego chcą się Państwo uczyć kaligrafii i czy już wcześniej próbowali się tym zajmować.

Liczba miejsc na każde zajęcia ograniczona, decyduje kolejność wpłat zaliczek.