Tematyczne warsztaty pięknego pisania w Poznaniu - tej, czekamy na wuchta wiary, która będzie ślipia mrużyć i fifnie literki gryzmolić


OARSZTATY kaligrafii w Poznaniu odbywają się już regularnie, w wybrane soboty miesiąca. Początkujących i zaawansowanych kaligrafów zapraszamy na zajęcia, podczas których będziemy poznawać nie tylko różne kroje pisma, ale także różne narzędzia. Chcemy prześledzić historię pisma, a także przeanalizować zależności, jakie zachodzą między pismem a narzędziem.  Dla tych, którzy są pierwszy raz, wybierzemy zadania łatwiejsze, natomiast wytrenowanym skrybom zaproponujemy coś specjalnego.

Prowadzenie:
Beata Kurek (Love Letters Studio)
Miejsce: pracownia Gruv Art w Poznaniu, ul. B. Prusa 6/3, Poznań

Terminy:
 

Koszt: 100,00 zł/warsztaty 4-godzinne, materiały wykorzystywane na zajęciach w cenie

Godziny:  10.00-14:00

Materiały wykorzystywane na zajęciach w cenie, szczegółówy temat zajęć lub specjalne potrzeby każdy może indywidualnie ustalić z prowadzącym przy zgłoszeniu.

Zapisy, zapytania: prosimy kierować maile na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W temacie wiadomości proszę wpisać miasto, prosimy także zamieścić: imię i nazwisko, numer kontaktowy, krótką motywację, dlaczego chcą się Państwo uczyć kaligrafii i czy już wcześniej próbowali się tym zajmować.

Liczba miejsca na każde zajęcia ograniczona, decyduje kolejność wpłat.